Интернет-магазин nachodki.ru

Вчена рада університету заслухала питання про діяльність наукової бібліотеки

31 жовтня 2019 року відбулося чергове засідання вченої ради Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького. Серед інших було й розглянуто питання "Про діяльність та перспективи розвитку наукової бібліотеки ім. М. Максимовича."

Вчена рада заслухала відповідну доповідь директора наукової бібліотеки доцента Голиша Г. М. і на загал схвалила роботу трудового колективу книгозбірні та прийняла ухвалу з питань її діяльності.

Подаємо виклад основних положень доповіді директора наукової бібліотеки та ухвалу вченої ради.

Доповідь директора НБ ім. М. Максимовича Г. М. Голиша

Ухвала вченої ради