Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

Подарунок від обкому профспілки

Днями матеріально-технічна база нашої книгозбірні отримала вагоме поповнення. Завдяки спонсорській допомозі обласного комітету профспілки працівників освіти і науки (голова – заслужений працівник освіти УкраїниО. Д. Жалдак) придбано новий ноутбук Acer. Цей електронний пристрій оснащений потужним та сучасним центральним процесором Intel Core 13 7 Gen, з об’ємом оперативної пам’яті 8 гігабайт та SSD накопичувачем об'ємом 256 гігабайт.

Використання ноутбуку розширить можливості роботи з наукометричними базами даних Web of Science, Scopus та наповнення бази даних Google Scholar. Завдяки придбаному портативному комп’ютеру Acer наукова бібліотека отримує нові можливості використання інноваційних комп’ютерних технологій (ремонт комп’ютерної техніки з використанням спеціалізованих комп’ютерних програм, інтеграція електронної та паперової форм документів у отриманні інформації, посилення тенденції інформаційного самообслуговування тощо). Поряд з цим новий ноутбук стане в пригоді для медіа супроводу тих численних культурно-просвітницьких масових заходів, які проводяться в нашій книгозбірні, а також для урізноманітнення форм On-line спілкування.

Колектив наукової бібліотеки імені М. Максимовича щиросердно вдячний обкому профспілки та його голові Ользі Дем’янівні Жалдак за цей справді неоцінений дарунок. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Відділ інформаційних технологій НБ ім. М. Максимовича

photo 2019 12 06 10 33 52