Шаблоны Joomla 3 тут

ЗАПРОШУЄ 2 ЛИСТОПАДА 2017 р.ДО УЧАСТІ У

НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

ВЕЛИКИЙ ТЕРОР 1937–1938 РОКІВ

До 20 жовтня 2017 р. на електронну адресу velykyi_teror@ukr.net приймаються заявки для участі у роботі конференції. У заявці вказати інформацію про себе (прізвище, ім’я, місце роботи/навчання) і тему доповіді (із зазначенням рубрики).

Робота наукової конференції буде відбуватися за такими напрямами:

Радянський тоталітаризм: витоки, сутність.

Терор в СРСР як наукова проблема.

Жертви«Великого терору».

«Великий терор»: демографічні, суспільно-політичні, морально-психологічні наслідки.

Територія, технологія, хроніка «Великого терору».

Феномен терору: гендерний вимір.

Вшанування жертв репресій.

Публікація доповідей і виступів здійснюватиметься в соціальних мережах.

Вимоги до публікацій.

• Обсяг не більше 0,35 друк. арк. (14 тис. знаків); формат А-4; шрифтTimes New Roman Cyr; кегль14; інтервал1,5; поля: верхнє, нижнє, праве – 1,5 см, ліве – 3 см.
  • Посилання в тексті подаються в квадратних дужках (забороняється робити автоматичні зноски), де перша цифра вказує номер за переліком посилань (перелік подається в кінці статті), що даються згідно порядку їх появи в тексті; після коми через інтервал друкується номер сторінки цитованого джерела (напр., [1, 234].).
  • Наприкінці подається Список використаної літератури, оформлений у відповідності до чинних стандартів.
  • До публікації автор додає відомості про себе: прізвище, ім’я, науковий ступінь, вчене звання, посада, установа, домашня і робоча адреси, контактні телефони, e-mail.

Тексти подавати під час роботи науково-практичної конференції

Телефони для довідок:        (093) 8114924 – Лисиця Лариса Григорівна

velykyi_teror@ukr.net