Презентація ювілейного видання

11 березня 2016 р. у науковій бібліотеці ім. М. Максимовича ЧНУ ім. Б. Хмельницького відбулась презентація ювілейного видання «Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького», присвячена 95-річчю заснування ВНЗ.

Із цієї нагоди до наукової бібліотеки університету завітали проректори,члени ректорату, директори навчально-наукових інститутів, видавці та всі, хто працював над створенням книги. Це видання, підготовлене творчим колективом науковців університету, розповідає про історію навчального закладу та його сучасність, містить понад 2000 імен наших колег та понад 500 світлин різних епох. Окремо вміщена інформація про всіх професорів, які працювали впродовж усієї 95-річної історії функціонування навчального закладу.

SAM 4300 Вступним словом презентацію розпочав проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності, професор С. В. Корновенко, який розповів про структуру цієї книги і дав їй високу оцінку. Перший проектор,професор В. М. Мойсієнко подякував авторському колективу за створення змістовного і достатньо креативного видання про рідну alma mater. Потім до слова були запрошені автори книги: доктор історичних наук, професор В. В. Масненко; кандидат історичних наук, професор В. М. Мельниченко; доцент, директор наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Г. М. Голиш та доктор історичних наук, професор А. Ю. Чабан.

SAM 4303

Директор видавництва «Вертикаль» С. Г. Кандич розповіла про перепетії доволі нелегкого видавничого процесу творення книги.    Дарунок до ювілею університету підготували й студенти ННІ української філології та соціальних комунікацій. Побачила світ студентська газета «Наш національний», шпальти якої наповнили змістовним різножанровим матеріалом. Керівництво цим творчим проектом студентів-журналістів здійснює кандидат філологічних наук, доцент, завідувачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Т. Г. Бондаренко. Вона розповіла про історію створення та сьогодення газети. Цю інформацію доповнили члени редколегії цього часопису.    Презентація стала вагомою подією у низці загальноуніверситетських заходів з нагоди 95-річчя ВНЗ.

SAM 4308

SAM 4312