Підсумки конкурсу «Кращий читач року»

- в науковому напрямку: Кличкова Дмитра Вячеславовича, студент ІІ                   курсу ННІ історії та філософії;

20160616 102358 1

- в художньому напрямку: Марчук Світлану Сергіївну, студентку ІІ                       курсу ННІ української філології та соціальних комунікацій.

20160606 105915

Переможці прийняли щирі вітання та подарунки від працівників бібліотеки. Серед викладачів кращим читачем, який постійно дарує книги та періодичні видання, визнано професора Поліщука Володимира Трохимовича. Кращим читачем, який постійно користується послугами нашої бібліотеки та міжбібліотечного абонементу, визнано доцента Грабового Андрія Кириловича.

Вітаємо переможців конкурсу!