nachodki.ru интернет-магазин

Видання про відомого вченого

Днями до фондів нашої книгозбірні надійшов біобібліографічний покажчик, підготовлений у Полтавській державній аграрній академії. Це видання присвячено відомому українському вченому-аграрнику, доктору історичних наук, професору вказаного ВНЗ, академіку Нью-Йорської академії Миколі Андрійовичу Якименку, який цьогоріч відзначив 70-річчя від дня свого народження. У покажчику містяться відомості про життєвий шлях ювіляра, його багатогранну наукову й громадську діяльність, подано хронологічний перелік основних праць вченого (близько 200 позицій, в т. ч. понад 10 монографій), а також видань за його рецензування і редагуваннням.
Матеріали покажчика проілюстровані фотолітописом життя і діяльності Миколи Андрійовича. Видання може бути корисним науковцям, викладачам, студентам і всім читачам, хто цікавиться сьогоденням сучасної науки та її персоналіями.

Г. Голиш