Народний депутат подарував бібліотеці сканер

Напередодні нового навчального року в науковій бібліотеці ім. М. Максимовича гостював депутат Верховної ради України нинішнього скликання В. І. Вовк. Його супроводжували помічник-консультант І. І. Бачинська та депутат Черкаської обласної ради В. Ю. Гайович.

SAM 4650

Віктор Іванович Вовк – кандидат фізико-математичних наук, є заступником голови комітету в закордонних справах ВРУ, членом Конституційної комісії і Парламентської асамблеї Ради Європи. Генеалогічне коріння народного обранця знаходиться в нашому краї: його батько – Іван Федорович, доктор геолого-мінералогічних наук, багаторічний співробітник МАГАТЕ (нині персональний пенсіонер ООН) – уродженець с. Липівське, що на Золотоніщині.

На зустрічі з колективом книгозбірні нардеп розповів про сьогодення українського парламенту, поділився своїми враженнями від ділової поїздки до США, висловив власне бачення глобалізованого світу в майбутньому. Відбувся й зацікавлений діалог між гостем та учасниками цього заходу.

SAM 4662

В. І. Вовк прибув до університету не з пустими руками. Він передав бібліотеці коштовний подарунок – професійний сканер Plustek OpticPro A320. Цей прилад є ефективним інструментом для швидкого професійного широкоформатного сканування документів, він забезпечує максимальне збереження оригіналів документів (особливо книг), високу продуктивність, ефективне підсвічування і нівелювання просторових спотворень, ефекту «темного згину» у книг, збереження їх у форматі, зручному для обміну, зберігання та використання надалі.    Подарунок парламентаря прийняв присутній на цій зустрічі ректор університету професор О. В. Черевко. Щиросердно подякувавши нардепу за вагомий внесок у зміцнення матеріально-технічної бази книгозбірні, Олександр Володимирович кількома штрихами окреслив сучасний поступ alma mater та подарував гостеві добірку університетських видань.

Колектив наукової бібліотеки висловлює велику вдячність народному депутату України В. І. Вовку за подарований сканер. Новий прилад дозволить значно інтенсифікувати технологічні процеси в нашій книгозбірні, особливо в частині оцифрування бібліотечних фондів та створення повнотекстових баз даних у електронному форматі.

Г. Голиш