Шаблоны для Joomla 3 здесь

Підсумки конкурсу «Кращий читач року» за 2016/17 н. р

Підведено підсумки конкурсу «Кращий читач року» за 2016/17 н.р.
За результатами I туру конкурсу до II туру вийшли читачі бібліотеки, які регулярно відвідували нашу книгозбірню, дотримувались правил користування, активно читали та популяризували книги, брали участь у масових заходах. Це такі студенти:
Коноваленко Тетяна, студентка III курсу ННІ історії та філософії
Марчук Наталія, студентка II курсу ННІ іноземних мов.
Берліменко Анна, студентка II курсу ННІ іноземних мов.
Качур Ірина, студентка IV курсу ННІ іноземних мов.
Богатиренко Олег, студент III курсу ННІ історії та філософії.
Богінська Леся, студентка III курсу ННІ природничих наук.
Курна Анна, студентка IV курсу ННІ природничих наук (хімія).
Войцешук Ольга, студентка II курсу ННІ української філології та соціальних комунікацій.
Курочкіна Ірина, студентка VI курсу ННІ української філології та соціальних комунікацій.
Ці читачі змагались у 3-х напрямах: освітньому, науковому та кращий читач художньої літератури.
У остаточному підсумку у II турі переможцями стали такі студенти:
Богінська Леся – кращий читач навчальної літератури;
Коноваленко Тетяна – кращий читач наукової літерури;
Берліменко Анна – кращий читач художньої літератури.
Найкращими читачами з професорсько-викладацького складу визнано:
професора, завідувача кафедри української літератури та компаративістики Поліщука В. Т., кандидата педагогічних наук, доцента Грабового А. К., кандидата історичних наук, доцента кафедри туризму і готельно-ресторанної справи Костюкову О. М., професора, завідувача кафедри українського мовознавства і прикладної лінгвістики Мартинову Г. І., кандидата філософських наук, доцента Видригана М.В., ст.викладача кафедри української літератури та компаративістики Марценішко В. О.

Вітаємо кращих читачів бібліотеки з перемогою!

{gallery}gallerys/23{/gallery}