Всеукраїнський вебінар!!!

картін7ка

Наукова бібліотека ім. М. Максимовича запрошує науково-педагогічних працівників університету, бібліотекарів та усіх бажаючих 25 квітня 2018 року взяти участь у Всеукраїнському вебінарі „Упровадження Універсальної десяткової класифікації в практику роботи освітянських бібліотек”, який проводить Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського спільно з ДНУ „Інститут модернізації змісту освіти” Міністерства освіти і науки України за сприяння Microsoft.

Програма вебінару передбачає розгляд таких питань:
 Науково-методичне забезпечення упровадження Універсальної десяткової класифікації в практику роботи освітянських бібліотек
   Загальна та спеціальна методика систематизування за УДК – особливості застосування в освітянських бібліотеках
   Організація фондів і систематичних каталогів освітянських бібліотек за таблицями УДК
   Досвід роботи бібліотек закладів освіти з упровадження УДК.

Місце проведення вебінару: читальний зал суспільних наук (головний корпус наукової бібліотеки, вул. Університетська, 22).
Час роботи вебінару: з 10:30 до 12:30
Для участі в роботі вебінару слід забезпечити підключення до високошвидкісного Інтернету та перейти за посиланням:

Нагадаємо:

22 березня 2017 р. Кабінет Міністрів на своєму засіданні прийняв постанову «Про припинення використання Бібліотечно-бібліографічної класифікації та впровадження Універсальної десяткової класифікації» № 177 від 22.03.2017 р.
«В Україні для систематизації видавничої продукції паралельно використовують дві системи: УДК та ББК. Система УДК – світова, її використовують 130 країн, ББК – це радянська розробка 60-х років минулого століття, і зараз має офіційний статус в Росії», − підкреслив голова Державного комітету з питань телебачення і радіомовлення Олег Наливайко під час обговорення.
Постанова передбачає відмову від використання бібліотечно-бібліографічної класифікації та поступове переведення бібліотек-користувачів на універсальну десяткову класифікацію як міжнародну систему.