Дарунок бібліотеці

2 лютого колишня очільниця Черкаської обласної ради, кандидат педагогічних наук, доцент, відома письменниця В. М. Коваленко відвідала нашу бібліотеку й передала в дарунок добірку літератури, яка досі зберігалася в її особистій книгозбірні. На загал це понад 200 книг в тому числі такі цінні, як «На камені рідного слова» Василя Захарченка; «Таємниця Холодного Яру. Невідома війна: національний рух опору у 1940-1950-х роках» Олександра Вєтрова; «Письменники Черкащини. Вибрані твори»; антологія «Щире золото світової англомовної поезії» М. Генсіровського; художньо-історичний роман-трилогія «Вірні клятві» М. Скловського та багато інших.

Вони стануть у пригоді для підготовки фахівців-філологів нашого університету. Колектив наукової бібліотеки ім. М. Максимовича уклінно вдячний Валентині Михайлівні за цей щедрий дарунок.

Зичимо їй міцного здоров’я, безмежного особистого щастя та нових творчих злетів на благо України.