Працівники наукової бібліотеки привітали своїх читачів з Днем студента

Студентські роки – найкраща пора юності. Про них кожна людина згадує з ностальгією та бажанням хоч на мить повернутися у бурхливий вир студентського життя. Тож студенти люблять це свято і завжди відзначають його.
Працівники наукової бібліотеки ім. М. Максимовича долучилися до привітань з Днем студента своїх читачів. На абонементах та в читальних залах були розгорнуті тематичні викладки книг та журналів, підібрані цікаві вислови, вірші, гуморески про студентів і студентське життя.

На центральному абонементі був проведений конкурс оригінальних розповідей про веселі студентські роки «Цікаві миті студентського життя».
Переможцям конкурсу було вручено подарунки – книги.
На абонементі художньої літератури дуже сподобався читачам «Кошик побажань», з якого вони брали для себе побажання з невеличким солодким сюрпризом.
Тож ми впевнені в тому, що студентське життя запам’ятається нашим читачам не тільки лекційними та семінарськими заняттями, цікавими екскурсіями, веселим проживанням у гуртожитку, а й привітною, затишною атмосферою бібліотеки та її працівників.