Науковців ЧНУ ім. Б. Хмельницького запрошуємо на вебінар "Корегування профілів автора та установи у Scopus"

0
0
0
s2sdefault

Відповідно до наказу МОН України № 1213 від 06.11.2018 року про надання доступу закладам вищої освіти до електронних наукових баз даних. Установа, що отримала доступ, зобов’язана надавати його у комп’ютерних залах своїх бібліотек всім бажаючим – незалежно від того, які установи та заклади вони представляють!


У Черкаському національному університеті зареєструватись та отримати віддалений доступ до платформи Web of Science webofknowledge.com та Scopus https://www.scopus.com можна у електронному читальному залі та читальному залі для науковців і аспірантів (головний корпус наукової бібліотеки ім. М. Максимовича).
Scopus – це найбільша міжнародна реферативна та наукометрична база рецензованої літератури: наукових журналів, книг та матеріалів конференцій. Ресурс індексує понад 21 500 рецензованих наукових журналів (близько 70 млн. записів) із різних галузей знань – природничих наук, математики, інженерії, технології, охорони здоров'я та медицини, соціальних і гуманітарних наук, а також 130 000 книг. Scopus відстежує дані про цитування та розраховує різноманітні дослідницькі метрики.
Серед переваг цієї бази даних варто відзначити зручний і простий інтерфейс, можливість побачити результати за всіма можливими джерелами пошуку, зокрема деталізовану картину за назвами журналів, авторами і співавторами, організаціями, роками, типами публікацій тощо.
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка пропонує вебінар «Корегування профілів автора та установи у Scopus», який проведе керівник Служби інформаційного моніторингу бібліотеки Марина Назаровець.
Онлайн-захід тривалістю близько однієї години розпочнеться о 10.00 30 листопада 2018 року. Вебінар буде присвячений таким питанням:
• Як створюєтьс профіль автора у Scopus?
• Інструмент корегування профілю автора.
• Принципи формування профілю установи у Scopus.
• Можливості управління профілем установи.
Вебінар буде проведений українською мовою. Під час вебінару Ви матимете змогу поставити запитання та попросити про демонстрацію певних функцій.
Для участі необхідна попередня реєстрація за посиланням: https://www.brighttalk.com/webcast/10439/340928
Це один вебінар із серії. Бажано подивитися записи попередніх вебінарів, оскільки інформація пов'язана і не повторюється:
• Scopus: вміст та основні функції https://www.brighttalk.com/webcast/10439/329904
• Пошук у Scopus: найкращі практики https://www.brighttalk.com/webcast/10439/334133
• Метрики Scopus: CiteScore, SJR, h-index та інші https://www.brighttalk.com/webcast/10439/336708
• Бібліографічний менеджер Mendeley: перше знайомство https://www.brighttalk.com/webcast/10439/331554
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича ЧНУ ім. Б. Хмельницького запрошує на вебінар до електронного читального залу (головний корпус наукової бібліотеки).
Наукова бібліотека ім. М. Максимовича