Свято краєзнавців у нашій бібліотеці

27 листопада 2018 року наукова бібліотека ім. М. Максимовича ЧНУ ім. Б. Хмельницького гостинно приймала у своїх стінах почесних гостей-лауреатів щорічної обласної краєзнавчої премії імені нашого славного земляка Михайла Максимовича.

Цьогоріч конкурсна комісія заслужено віддала пальму першості книзі «Бандури пісня недоспівана…» Оксани Силки та Лариси Синявської, докторів історичних наук, професорів (до речі, випускників історичного факультету нашого університету та колишніх вчених секретарів нашої книгозбірні) у номінації колективних праць. На здобуття премії це видання висунув колектив наукової бібліотеки.

У номінації праць окремих авторів лауреатом став журналіст газети «Нова доба» Борис Юхно за книгу «Ретроград».

Ці книги студенти та викладачі університету можуть знайти у фондах нашої бібліотеки.

Лауреатів премії щиро вітали проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності ЧНУ ім. Б. Хмельницького Сергій Корновенко, голова обласної організації Національної спілки краєзнавців України Василь Мельниченко, голова конкурсної комісії Валентин Лазуренко, директор наукової бібліотеки ЧНУ ім. Б. Хмельницького Григорій Голиш, голова обласної організації Національної спілки журналістів України, редактор газети «Черкаський край» Тетяна Калиновська, редактор газети «Нова доба» Тетяна Очеретяна та інші почесні гості.

Працівники бібліотеки, представники громадськості міста, викладачі та студенти університету з великим зацікавленням переглянули книжкову виставку «Літописці Шевченкового краю», щиро аплодували тріо бандуристок «Вербена» у складі народної артистки України Лідії Зайнчківської, Олесі Бойко та Людмили Квартальової.

Учасники заходу будуть згадувати про нього з теплотою у серці,бо вони ще раз доторкнулись до славної історії нашого рідного краю.