Здесь нашел интересный обзор

Подарунки читачам від Святого Миколая

Працівники наукової бібліотеки ім. М. Максимовича    завжди долучаються до благодійних акцій, які проводяться в нашій       alma mater.

Не стало винятком і цьогорічне свято Святого Миколая. Для читачів нашої книгозбірні були підготовлені народознавчі мініатюри «День Святого Миколая: історія, традиції і прикмети свята» в електронному читальному залі та благодійна кампанія «Чарівна скринька Святого Миколая» на центральному абонементі.
   Із чарівної скриньки читачі діставали та зачитували побажання від Святого Миколая та отримували в подарунок книгу від працівників бібліотеки. Відвідувачі щиро дякували бібліотекарям за такий приємний сюрприз.

Мохуренко Олександр, студент I курсу ННІ історії і філософії

01 n