Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

Презентація ювілейного видання

SAM 4300 Вступним словом презентацію розпочав проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності, професор С. В. Корновенко, який розповів про структуру цієї книги і дав їй високу оцінку. Перший проектор,професор В. М. Мойсієнко подякував авторському колективу за створення змістовного і достатньо креативного видання про рідну alma mater. Потім до слова були запрошені автори книги: доктор історичних наук, професор В. В. Масненко; кандидат історичних наук, професор В. М. Мельниченко; доцент, директор наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Г. М. Голиш та доктор історичних наук, професор А. Ю. Чабан.

SAM 4303

Директор видавництва «Вертикаль» С. Г. Кандич розповіла про перепетії доволі нелегкого видавничого процесу творення книги.    Дарунок до ювілею університету підготували й студенти ННІ української філології та соціальних комунікацій. Побачила світ студентська газета «Наш національний», шпальти якої наповнили змістовним різножанровим матеріалом. Керівництво цим творчим проектом студентів-журналістів здійснює кандидат філологічних наук, доцент, завідувачка кафедри журналістики, реклами та PR-технологій Т. Г. Бондаренко. Вона розповіла про історію створення та сьогодення газети. Цю інформацію доповнили члени редколегії цього часопису.    Презентація стала вагомою подією у низці загальноуніверситетських заходів з нагоди 95-річчя ВНЗ.

SAM 4308

SAM 4312