Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

Науковий семінар

З грунтовною доповіддю на тему «Щоденники» Сергія Єфремова і Шевченків корінь виступив професор Київського національного університету ім. Т. Шевченка, лауреат національної премії ім. Т. Шевченка М. К. Наєнко, який до речі, є нашим земляком з Катеринопільщини.

SAM 4754

Зацікавила учасників семінару і аналітична доповідь «Синдром колоніальності в літературознавчих студіях Сергія Єфремова» провідного наукового співробітника Інституту літератури ім. Т. Г .Шевченка НАН України, доктора філології Е. С. Соловей.

SAM 4749
З цікавими доповідями виступили також професори В. Т. Поліщук («Сергій Єфремов і Павло Филипович: паралелі на тлі часу») та В. І. Пахаренко ( «Своєрідність і вияви візіонерського типу творчости»). Присутні на семінарі переглянули тематичну книжкову виставку, підготовлену працівниками наукової бібліотеки.

SAM 4745SAM 4746