Шаблоны для Joomla 3 здесь

Книга – духовна скарбниця народу

23 квітня світова спільнота відзначила Всесвітній день книги та авторського права. Працівники абонементів та читальних залів бібліотеки ім. М. Максимовича долучилися до цього свята. Наприклад, на центральному абонементі в цей день був відкритий букіністичний салон «Скарби книжкового всесвіту», де були виставлені найстаріші видання з фондів рідкісної книги, колекція мініатюрних книг тощо. Серед них – збірки поезій І. Франка 1917 р., видані за кордоном.
  Дуже сподобалась студентам вікторина «Чи любите ви книгу?». Найактивнішим та найобізнанішим читачам були вручені традиційні подаруночки – книги. У читальному залі гуманітарних наук можна було ознайомитись з виставкою «Книга - духовна скарбниця народу», а на абонементі художньої літератури – з бібліотечним етюдом з нагоди вшанування 445-річчя від дня пам’яті видатного англійського драматурга, актора і поета Вільяма Шекспіра «Гуманіст доби Відродження». У читальному залі психолого-педагогічних наук відбувся відкритий перегляд літератури з нагоди Всеукраїнського дня психолога «Пізнай самого себе». Також працівники бібліотеки долучились до обговорення питань книговидавництва, читання, користування електронними книгами, що відбулося в кафе «Ботаніка» за участі книговидавців, викладачів та студентів нашого університету, книголюбів. Наші читачі із задоволенням брали участь у заповненні анкет, вікторинах та інших заходах, присвячених дню пошанування її величності книги.
                                                     Л.М. Мальована, зав. відділу обслуговування

001КарленкоЮлія ННІ природничих та аграрних наук4 курс n