Шановні користувачі!

Springer Nature відкриває доступ до низки ключових підручників з усіх дисциплін для викладачів, студентів та дослідників з метою підтримки вищих навчальних закладів у всьому світі.

Більш докладну інформацію можна отримати за посиланням: https://bit.ly/2xP0V0E

Якщо у Вас виникнуть питання, звертайтесь, будь ласка, до Дар'ї Іовчевої за телефоном +79250160156 або пишіть на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Залишайтеся вдома, бережіть себе та своїх близьких і користуйтеся ресурсами видавництва Springer Nature!

springer