В освіту і науку потрібно вкладати, — Олександр Черевко про переоснащення ЗВО

Позиція університету на всеукраїнському та міжнародному рівні, виклики, які довелося подолати під час карантину, чого не вистачає сучасній системі освіти, що досяг заклад вищої освіти за останні п'ять років та на якому рівні цьогоріч буде застосована індикативна вартість навчання.

На ці та інші актуальні теми журналісти «Вичерпно» говорили з виконувачем обов'язків ректора Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександром Черевком під час зустрічі у межах проєкту «Кава з директором».

Джерело: cdu.edu.ua Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького