Бесплатные шаблоны Joomla

І це все, що я хотіла сказати про коханняІ це все, що я хотіла сказати про кохання

Зазвичай наукова бібліотека ділиться своїми враженнями після проведених цікавих зустрічей і культурно-просвітницьких заходів. Сьогоднішня несподівана зустріч виняткова: поспішаємо проанонсувати зустріч із письменницею, дипломантом конкурсу «Коронація слова» Світланою Петрівною Горбань (творчий псевдонім – Веренич), яка нещодавно завітала до наукової бібліотеки ім. М. Максимовича із розкішним дарунком – новим романом. Пані Світлана миттєво зачарувала працівників книгозбірні щирою посмішкою, надзвичайним шармом і неймовірним вихором позитивних емоцій.

Легко й невимушено, як і належить, майстру пера і слова, Світлана Петрівна розбавила робочі «карантинні» будні веселими розповідями про майбутню зустріч із студентами (на яку сподіваємося у вересні), про секрети творчих пошуків і письменницьку «кухню з перчиком, впереміш з ваніллю і кардамоном і ще чимось дуже незвичним і цікавим», але таким, що розбурхує уяву до несхочу.

Такий феєричний анонс роману «І це все, що я хотіла сказати про кохання», викликав щире зацікавлення, тож книги, які ще не встигли пройти належний шлях наукового опрацювання (але ми про це нікому не скажемо) розлетілися між працівницями, що радимо зробити і вам. Тож, чекаємо із нетерпінням на зустріч із новими враженнями, емоціями, знаннями, з якими щедро поділиться пані Світлана. Слідкуйте за анонсами заходів наукової бібліотеки!

Коротка довідка: Світлана Петрівна Горбань — українська письменниця-прозаїк, член Черкаської обласної організації НСПУ з 2010 р. Великі за обсягом твори пише в співавторстві зі своєю сестрою Наталею Лапіною. Це переважно детективи й романи про кохання. Разом вони є авторами повісті «Апокриф», романів «Якщо подолаєш прокляття» («Роковая ошибка магов»), «Невинна грішниця» («Ловці чарівного вітру»), «Увертюра», «Надія: сплутані пазли», «Зодчий із пекла».

Світлана Горбань є лауреатом Першого Всеукраїнського конкурсу гостросюжетного роману «Золотий Бабай» (1999, за роман «Ловці чарівного вітру»), дипломантом конкурсу «Коронація слова» 2004 року (за детектив «Майстри неможливого») та 2009 року (за роман «Надія: сплутані пазли»).

photo 2020 08 03 15 54 27