Цінний дарунок від Ніни Анатоліївни Тарасенкової

photo 2020 09 18 16 21 17

Відділ комплектування та наукової обробки документів наукової бібліотеки імені Михайла Максимовича поспішає поділитися хорошою новиною: завідувач кафедри математики та методики навчання математики Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, доктор педагогічних наук, професорка Ніна Анатоліївна Тарасенкова подарувала низку цінної авторської літератури з математичних дисциплін. Ці посібники допоможуть осягнути таємниці точної науки студентам фізико-математичного профілю та усім охочим. Після належної обробки ця література поповнить фонди бібліотеки.

Колектив нашої книгозбірні висловлює глибокі слова вдячності Ніні Анатоліївні за щедрий дарунок, бажає міцного здоров’я, творчого натхнення, життєвої енергії, нових досягнень і щедрих ужинків на науковій ниві.