З’явився новий сайт про літературу, мистецтво і музику — Суспільне Культура

68417776 1652655834865429 3417351455604998144 o sm 5443

Запрацював новий сайт суспільного мовника Суспільне Культура, на якому можна буде читати різноманітні публікації про літературу, мистецтво, кіно і музику, дивитися онлайн телеканал UA: КУЛЬТУРА та слухати радіостанцію UA: Радіо Культура. Окрім цього, на сайті будуть програми, документальні фільми та ексклюзивні концерти.

«Суспільне Культура — це майданчик, який буде об’єднувати національний та локальний культурний контент, а також телебачення, радіо та діджитал — розповіла генеральна продюсерка цифрових платформ Суспільного Тетяна Кисельчук. — З погляду розробки Суспільне Культура — це логічне продовження сайтів Суспільне Новини та Суспільне Спорт. Ми намагаємося бути доступними та комфортними для читачів, глядачів, слухачів Суспільного та розташовуємо всі наші медіаактиви в одному місці».

За словами виконавчого продюсера телеканалу UA: КУЛЬТУРА Лук’яна Галкіна, сайт Суспільне Культура дозволить новій аудиторії побачити телевізійний контент.