Шаблоны Joomla здесь

Інститут модернізації змісту освіти

Пропонуємо вашій увазі інтегрований національний електронний інформаційний ресурс Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», метою якого є створення та функціонування у вільному доступі безкоштовних електронних версій підручників, методичних матеріалів, збірників наукових праць, навчально-методичних посібників для педагогічних працівників, які працюють з учнями з особливими освітніми потребами, посібників серії «Шкільна бібліотека», покликаних на допомогу учням, батькам, вчителям, студентам та науково-педагогічним працівникам.

Наукова бібліотека ім. М. Максимовича створює зручний майданчик для використання додаткових можливостей, здобуття нових компетентностей і знань, продиктованих викликами сучасності. В пригоді стануть і корисні посилання на безкоштовні проєкти з вивчення англійської мови від Асоціації інноваційної та цифрової освіти; перелік наукових заходів для закладів вищої освіти; онлайн-курси з процесу виховання, розвитку та соціалізації.

Пам’ятаймо: бібліотека – не сховище книг, а місце, де поширюють знання. Вчімося разом!