Запущено англомовний курс про Україну «Ukraine: History, Culture, and Identities»

Український інститут, Києво-Могилянська академія та студія онлайн-освіти EdEra розробили англомовний онлайн-курс про Україну – "Ukraine: History, Culture, and Identities" (Україна: історія, культура та ідентичності). Курс проведе глядача через тисячу років історії України — від Київської Русі і до проголошення незалежності.

Курс допоможе отримати базові знання про українську історію та культуру, а також подолає поширені стереотипи щодо України. Адже Україна — це не тільки війна і Чорнобиль. Це найбільша країна Європи, місце народження Казимира Малевича, Алли Горської, Олександра Довженка та багатьох інших талановитих і відомих на весь світ митців та діячів. Україна завжди активно впливала на глобальну історію.

Онлайн-курс "Ukraine: History, Culture and Identities" складається з 5 модулів:

• Незалежна Україна;
  • Київська Русь у Середні віки;
  • Українські землі у Ранньомодерну епоху;
  • Україна в довгому XIX ст.;
  • Україна в XX ст.

Лекторами курсу стали визнані українські дослідники, викладачі "Києво-Могилянської академії" — Максим Яковлєв, Вадим Арістов, Тетяна Григор'єва, Катерина Диса, Наталя Шліхта.