Електронні адреси бібліотеки: gmail biblioteka.cnu@gmail.comemail biblioteka.cnu@ukr.netemail 1 biblioteka@cdu.edu.ua      Соціальні мережі бібліотеки: instagram Instagramfacbook Facebooktelegram Telegram

Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

Творити добро просто

photo 2020 12 31 16 14 41

Народна мудрість гласить: «Роби добро – воно тобі завжди повернеться сторицею». Для працівників наукової бібліотеки ім. М. Максимовича ці слова давно стали справжнім закликом до конкретних і добрих справ, які спонукають до безкорисливих дій, спрямованих на допомогу тим, хто цього потребує найбільше. У прагненні підставити плече допомоги і підтримати людей похилого віку, дітей-сиріт і «наших хлопців» там, на Сході України, ми орієнтуємося на справжнього патріота, людину реальної справи – волонтера, директора «Патріотичного музею АТО» Олексія Вікторовича Святенка – давнього і справжнього друга нашої книгозбірні. Олексій власним прикладом мотивує, запалює ідеєю і своїм милосердям навіть тих, хто вважає, що у наш непростий час допомоги держави вразливим групам населення достатньо.

Тож, напередодні Нового 2021 року працівники університетської бібліотеки вже вкотре згуртувалися і зібрали теплі речі, дитячий одяг, іграшки для дітей із сиротинців, які позбавлені батьківської опіки. Частину речей буде передано також і до геріатричних центрів. А домашня консервація, печиво, солодощі, чай і кава зігріватимуть теплом небайдужих сердець і «наших хлопців», яким ми завдячуємо мирним небом та спокоєм, і яких чекаємо на повернення до рідних домівок цілими й неушкодженими.

Розуміючи нагальні потреби нашої армії бібліотекарі зібрали кошти, які волонтер Олексій Святенко спрямує на закупівлю необхідної амуніції, військових приладів або ж ремонт військової техніки.

Запрошуємо, друзі, усіх Вас долучатися до добрих справ, робити їх безкорисливо, адже допомагаючи комусь, ми змінюємо себе і увесь світ загалом. Адже, як сказав один мудрець, багатий — це не той, хто має багато грошей, а той — хто може чимось поділитися. І Поспішайте робити добро, і воно неодмінно до Вас повернеться сторицею! Разом – ми сила!

ScopusWOSSDESPLzbMATHWARSEBEIEASPBDJTeamIOPScienceJstoreOECDWileySTATISTAICUINCOSIUSIAZ

Електронна пошта: biblioteka.cnu@gmail.com