Интернет-магазин nachodki.ru

Перша в Україні онлайн-бібліотека для людей з вадами зору

Онлайн бібліотека аудіокниг "Ліхтар" – це спроба полегшити життя як людям із тотальною втратою зору, так і частково незрячим. В сучасному інформаційному середовищі незрячим людям вкрай важко. Тож зараз, коли наше суспільство прямує до європейських стандартів та цінностей, надзвичайно важливо втілювати в життя проєкти, спрямовані на інклюзію, щоб кожна людина мала можливість проводити дозвілля або навчатись в зручній для неї формі.

У бібліотеки є головний сайт та спеціальний сервіс для незрячих. Сайт розроблений для усіх охочих. Ним можна користуватись за допомогою миші, тоді як спеціальний сервіс зроблений для частково або повністю незрячих людей. Він також і протестований людьми з вадами зору. Керувати ним можна за допомогою миші або клавіш. Незрячі люди майже не користуються комп’ютерними мишами, тому можливість залучити клавіатуру є надзвичайно важливою.

Ось чому в бібліотеці "Ліхтар" використовується не лише озвучення "Анатоль", яке є наразі найкращим озвученням машинного мовлення, а й текст високої контрасності, щоб людям, які втратили зір не повністю, було максимально зручно.