Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

Безкоштовний онлайн-ресурс eMathHelp

Досвідчений викладач математики, магістр математики та інформатики Павло, розробляє цілком безкоштовний онлайн-ресурс для студентів: emathhelp.

Станом на сьогодні на сайті є калькулятори, що покривають практично всі розділи математики. Вони не лише розв’язують задачі, але й демонструють увесь розв’язок покроково: це дозволяє студентам не просто копіювати готову відповідь, а дійсно навчатися.

Автор відданий ідеї безоплатного поширення знань у всьому світі, особливо в складні часи пандемії.