nachodki.ru интернет-магазин

Науковці Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького отримали доступ до повнотекстової бази даних ScienceDirect

До 31 грудня 2021 року за передплатою МОН України Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького отримав доступ до електронних книг (майже 39 тис видань колекції All Access Books) на платформі ScienceDirect.

ScienceDirect – повнотекстова база даних однієї з найбільших онлайн колекцій опублікованих наукових досліджень, до якої входять понад 16 млн рецензованих наукових статей із 2,5 тис журналів та 39 тис книг видавництва Elsevier.

Окрім цього, науковці та студенти університету на правах підключення до бази даних ScienceDirect, упродовж 12-ти місяців зможуть отримувати доступ до міжнародної наукометричної бази даних Scopus.

Доступ до ресурсу здійснюється як з локальної мережі університету, так і віддалено. Для спрощення процедури отримання віддаленого доступу рекомендуємо Вам надіслати свою електронну адресу, на такі e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Про отримання віддаленого доступу Ви отримаєте відповідне повідомлення. Корисного перегляду!