Шаблоны для Joomla 3 здесь

Колектив наукової бібліотеки ім. М. Максимовича щиросердно вітає Валерія Михайловича Кикотя

ЩИРІ ВІТАННЯ

У науковому сьогоденні Черкаського національного – вагома подія. Успішно захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора філологічних наук доцент кафедри теорії та практики перекладу, відомий письменник і перекладач Валерій Михайлович Кикоть. Захист відбувся в спеціалізованій вченій раді Д 26001.11 Київського національного університету ім. Т. Шевченка, а тема його дисертаційної праці – «Макрообраз поетичного твору в перекладі». Відтак, у особі В. М. Кикотя маємо єдиного в Шевченковому краї фахівця із перекладознавства найвищої наукової кваліфікації.

Колектив наукової бібліотеки ім. М. Максимовича щиросердно вітає друга нашої книгозбірні Валерія Михайловича із цим науковим злетом! Зичимо козацького здоров’я, нев’янучої творчої енергії й нових успіхів у благородній праці на благо нашого університету й України. Земного Вам щастя й Божої благодаті!