Шаблоны Joomla 3 тут

ДАРУНОК ВІД ІВАНА ГАЙВОРОНА

Колектив наукової бібліотеки продовжує налагоджувати контакти з відомими авторами задля поповнення бібліотечних фондів. Ось і нещодавно книгозбірня отримала книжковий дарунок від київського поета Івана Йосиповича Гайворона (Геруна). Цей відомий майстер слова (народився в жовтні 1940 р.) походить із містечка Гайворон на Кіровоградщині, є випускником Київського університету ім. Т. Шевченка, працював вихователем, коректором, завідувачем бібліотеки. І. Гайворон плідно творить у царинах громадянської і лірично-інтимної поезії. Його творчий доробок становить 11 поетичних збірок і книга прози. Іван Йосипович відзначений літературними преміями П. Тичини і В. Забаштанського.
     Поет подарував бібліотеці 27 примірників своїх творів. Серед них поетичні збірки «Гардовий шлях», «Людяність», «Екліптика духу», «Світовидність», «Обліпиха», «Золота підсака», «Божа ріка», «На київських пагорбах», «Волосся Вероніки». Поезія І. Гайворона (поряд із традиційним віршем – це мініатюри, рубаї, ронделі) відзначається багатоплановістю художнього образу, філософською заглибленістю, психологічною вмотивованістю, щирістю почуттів, патріотичною спрямованістю, гуманізмом та мелодикою. До речі, близько 10 віршів поета покладено на музику. А прозова книга «Гойра» – це авторське осмислення буття душі в складних перипетіях реального світу.
     Щиросердно дякуючи Івану Йосиповичу за щедрий дарунок, бажаємо йому міцного здоров’я, натхненного довголіття й нових книг. А наших користувачів запрошуємо без зволікань ознайомитися із цим черговим книжковим поповненням.

Григорій Голиш

36394349918054 5153361594724500930 n