Шаблоны Joomla 3 тут

До уваги користувачів наукової бібліотеки ім. М. Максимовича.

Кращі читачі освітнього напрямку :

- Богатиренко Олег Ігорович -  ІІ курс ННІ історії і філософії. Історія.

- Бабенко Анна Сергіївна -  ІІ курс ННІ природничих наук. Біологія.

- Наумова Олександра Миколаївна  - ІІ курс ННІ економіки і права.

Кращі читачі наукового напрямку:

-Маламуж Тетяна Вікторівна – IV курс ННІ природничих наук. Хімія.

-Кличков Дмитро Вячеславович – ІІ курс ННІ історії і філософії. Істрія.

-Кикоть Анастасія Володимирівна - ІІ курс ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи. Соціальна педагогіка.

Кращі читачі художньої літератури:

-Марчук Світлана Сергіївна - ІІ курс ННІ укр. філології та соціальних комунікацій. Укр.мова і література.

-Котєльнікова Оксана Юріївна – ІІ курс ННІ іноземних мов. Англійська мова і література.

-Кисіль Тетяна Олександрівна – ІІІ курс ННІ педагогічної освіти,; соціальної роботи і мистецтва. Початкова освіта.

Бажаємо учасникам завзяття та наснаги у боротьбі за І місце у конкурсі « Кращий читач року»!

Успіхів вам!

З повагою, організатори конкурсу.