Шаблоны Joomla здесь

Всеукраїнська науково-практична конференція

З презентацією нових видань виступив кандидат історичних наук, доцент, директор наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Г. М. Голиш: Олександр Євгенович Лисенко: доктор історичних наук, професор : до 60-річчя від дня народж. : біобібліогр. покажч. / НАН України, Ін-т історії України ; наук. ред. В. А. Смолій ; уклад.: Г. М. Голиш, Т. В. Заболотна. - К. : Видавництво Інституту історії України НАН України, 2015. - 124 с. - (Біобібліографія вчених України)

Лисенко

та Украдене дитинство: діти і підлітки Черкащини в роки Другої світової війни : зб. наук. ст., док., матеріалів та спогадів / Черкаська обл. орг. Нац. спілки краєзнавців України, Держ. архів Черкаської області, ЧНУ ім. Б. Хмельницького ; авт.-упоряд.: Г. М. Голиш, Т. А. Клименко, В. М. Мельниченко. - Черкаси : Вертикаль, 2015. - 192 с.

Лисенко 022

А кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин, вчений секретар наукової бібліотеки ім. М. Максимовича В. О. Кірєєва презентувала свіже довідкове видання Воєнно-історичні студії викладачів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького (1995-2015рр.) : анот. бібліогр. покажч. / уклад.: В. О.Кірєєва, Л. Г. Лисиця. – Черкаси : ЧНУ імені Богдана Хмельницького, 2015. – 156 с.

Изображение 003

Працівниками наукової бібліотеки ім. М. Максимовича було розгорнено тематичну книжкову виставку, присвячену подіям Другої світової війни «У пам’яті народній». ЇЇ переглянули викладачі, студенти та поважні гості університету.

SAM 4359

Робота конференції була продовжена в тематичних секціях, засідання яких проходило на базі ННІ історії і філософії.