До дня української писемності та мови

9 листопада 2016 року згідно з Указом Президента України від 6 листопада 1997 року щорічно в Україні відзначається День української писемності та мови. З цієї нагоди в науковій бібліотеці ім. М. Максимовича ЧНУ ім. Б. Хмельницького в читальному залі гуманітарних наук було розгорнуто виставку «О мово моя, душа голосна України» та тематичні викладки по всіх читальних залах нашої книгозбірні.
Ушістнадцяте цей знаменний день був відзначений написанням Всеукраїнського диктанту національної єдності. У цій духовній акції взяли участь понад 25 працівників нашої бібліотеки на чолі з директором та його заступником.

• kniga