Бесплатные шаблоны Joomla

Презентація книги-спогаду про Володимира Клименка

26 січня в науковій бібліотеці ім. М. Максимовича відбулась презентація книги-спогаду про освітянина Володимира Клименка «Спокою в житті не знав»

OBL KLYM LZ
Авторами-упорядниками цього видання стали директор наукової бібліотеки ім. М. Максимовича ЧНУ ім. Б. Хмельницького, доцент Г. М. Голиш та методист відділу освіти Золотоніської райдержадміністрації А. Ю. Логінов.
Цю книгу присвячено відомому педагогу Володимирові Федоровичу Клименку (1926–1997 рр.), який третину століття очолював Золотоніський відділ освіти й своєю подвижницькою працею, добрими починами та звершеннями, цілеспрямованою педагогічною творчістю зробив значний внесок у розвиток освіти Черкащини й України.
Основна частина книги відкривається розлогим публіцистичним нарисом про життєвий та творчий шлях освітянського лідера Золотоніщини. Наступний розділ віддано спогадам найближчих соратників, рідних і близьких Володимира Федоровича. Левову частку книги автори-упорядники відвели матеріалам всесоюзної, республіканської та місцевої періодики, які присвячені перебігу освітянських справ на Золотоніщині впродовж перебування В. Ф. Клименка на посаді завідувача райвно. Допоміжно-довідковий апарат видання представлений іменним та географічним покажчиками. Уміщено й об’ємні анотації англійською та російською мовами. У цьому виданні також представлено ілюстративний блок із 60 світлин про життя й діяльність достойника.
Запропоноване видання поряд зі своєю самодостатністю має й неабияке джерелознавче значення, позаяк відкриває можливості для майбутніх дослідників вивчати історію освіти золотоніського краю, спираючись на вказані матеріали. Воно може бути корисним педагогам, методистам, очільникам навчально-виховних закладів та всім тим, хто цікавиться історією національної освіти та її відомими персоналіями.
Присутні на заході працівники бібліотеки та читачі з великим зацікавленням сприйняли подану інформацію та вступили з авторами-упорядниками в активний діалог.

• SAM_4951
  • SAM_4962