Шаблоны Joomla 3 тут

«А Сотню вже зустріли небеса»

20 лютого в науковій бібліотеці ім. М. Максимовича відбувся захід присвячений  дню вшанування Героїв Небесної Сотні.

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

Описати, а тим більше відчути глибину трагедії і болю, які впали невимовним тягарем на Україну, нині не під силу нікому.

Активний учасник Революції Гідності, який перебував на Майдані з першого по останній день, провідний фахівець відділу інформації та зв’язків із громадськістю нашого університету, відомий журналіст Степан Володимирович Вінярський поділився своїми спогадами про ті героїчні і водночас трагічні події у Києві 2013-2014 років. Його розповідь супроводжувалась переглядом відеофільму про незабутні події Майдану, який було створено Степаном Володимировичем.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять славних Героїв Небесної Сотні

Присутні на зустрічі працівники наукової бібліотеки, викладачі та студенти переглянули інформаційну тематичну викладку.

Перегляди: 1984