Бесплатные шаблоны Joomla

Зустріч з майстринею Слова

22 лютого до клубу цікавих зустрічей наукової бібліотеки ім. М. Максимовича завітала поетеса-піснярка і практичний психолог

Герман Наталія Іванівна.

Зустріч вступним словом відкрив директор наукової бібліотеки Г.М.Голиш, який зупинився на основних віхах життєвого й творчого шляху поважної гості.

Наталія Іванівна народилася 10 серпня 1957 р. в с. Шевченко Братського району Миколаївської області в учительській родині. Після закінчення місцевої школи здобула вищу освіту на філологічному факультеті Черкаського педагогічного інституту ім. 300-річчя возз’єднання України з Росією за фахом «учитель української мови й літератури». Від 1979 р. працювала вчителем української мови й літератури Черкаської середньої школи № 4, а потім упродовж чотирьох років , – методистом обласної станції юних туристів. Закінчивши з відзнакою курси психологів при Черкаському держуніверситеті, обіймала посаду практичного психолога в міській дошкільній установі №43.

Від 1999 р. повязала свою трудову діяльність з Черкаським державним університетом, очолила започатковану нею психологічну службу ВНЗ. Від 2000 р. розпочала викладацьку діяльність, працюючи на кафедрі психології університету. Також працювала старшим викладачем кафедри практичної психології психологічного факультету ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Перу Н. Герман належать чотири поетичні збірки: «Зустріч сонця», «Таємниця любові», «Капричіо для двох сердець», «Я ушел, чтобы вернуться песней…». Співпрацювала з черкаськими композиторами А. Ковбасою, М. Корнем, В. Савіськом, Н. Саух. Пісні на її слова часто звучать по обласному радіо та на телебаченні. Бере участь у громадському житті, зокрема, є духовним психологом у Свято-Троїцькій церкві м. Черкаси. Відзначена регіональними і відомчими нагородами та почесними грамотами ЧНУ.

Н.І.Герман розповіла присутнім про проблеми психотерапії засобами поетичного слова та психологічний уплив музики на особистість.

Велику зацікавленість у присутніх викликали поезії Наталії Іванівни в авторському виконанні.

Присутні на зустрічі працівники бібліотеки, викладачі та студенти вступили з гостею в цікавий діалог та переглянули книжкову виставку її робіт.

В дарунок нашій книгозбірні письменниця передала багато цікавої літератури. Тож запрошуємо всіх бажаючих до ознайомлення з нею.

Перегляди: 2001