Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

Свято краєзнавців у нашій бібліотеці

Лауреатів премії щиро вітали проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності ЧНУ ім. Б. Хмельницького Сергій Корновенко, голова обласної організації Національної спілки краєзнавців України Василь Мельниченко, голова конкурсної комісії Валентин Лазуренко, директор наукової бібліотеки ЧНУ ім. Б. Хмельницького Григорій Голиш, голова обласної організації Національної спілки журналістів України, редактор газети «Черкаський край» Тетяна Калиновська, редактор газети «Нова доба» Тетяна Очеретяна та інші почесні гості.

Працівники бібліотеки, представники громадськості міста, викладачі та студенти університету з великим зацікавленням переглянули книжкову виставку «Літописці Шевченкового краю», щиро аплодували тріо бандуристок «Вербена» у складі народної артистки України Лідії Зайнчківської, Олесі Бойко та Людмили Квартальової.

Учасники заходу будуть згадувати про нього з теплотою у серці,бо вони ще раз доторкнулись до славної історії нашого рідного краю.