Интернет-магазин nachodki.ru

Магістранти-випускники завітали до центрального абонементу бібліотеки з вдячністю

27 грудня 2018 року відбувся випуск магістрантів Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького. Всі вони були активними читачами нашої бібліотеки.

Тому не дивно, що після урочистостей магістранти ННІ іноземних мов спеціальності «Англійська мова та література» завітали до центрального абонементу бібліотеки, щоб подякувати працівникам за їхню працю, за допомогу у підборі навчальної та наукової літератури, уважне ставлення до читачів.

А бібліотекарі, в свою чергу, побажали випускникам успіхів на життєвому шляху та у трудовій діяльності.

002 magistr n

001agistr n