Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

Благодійний ярмарок

10 грудня у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся благодійний ярмарок до Дня Святого Миколая на допомогу дітям, які перебувають на лікуванні у Черкаському обласному Центрі дитячої онкології та гематології, який організувала первинна профспілкова організація ЧНУ ім. Б. Хмельницького за ініціативи профбюро Навчально-наукового інституту міжнародних відносин історії і філософії.

До цієї благодійної акції долучилась і наукова бібліотека ім. М. Максимовича. Креативно і нестандартно працівники книгозбірні підійшли до збору коштів онкохворим дітям. Благодійний аукціон «Книги за смішною ціною» постійно збирав біля себе працівників та студентів університету, які купуючи цікаве видання за символічною ціною, зробили свій внесок у цю шляхетну справу.