Шаблоны Joomla 3 тут

Щиросердна вдячність професорці Н. М. Ярмоленко!

Нещодавно фонди нашої книгозбірні поповнилися цінними академічними виданнями: п'ятитомником «Історія декоративного мистецтва України» і монографією «Декоративне мистецтво України крізь віки». Це щедрий дарунок співробітників Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М. Рильського НАН України.

IMG 20200219 143017

Названа благодійна акція уможливилася завдяки ініціативі та посередництву відомої філологині, професорки кафедри української літератури та компаративістики Н. М. Ярмоленко. Саме вона переконала директорку Інституту Г. А. Скрипник у доцільності безоплатної передачі цих цінних і вартісних видань нашій книгозбірні. Попри незручності транспортування вона особисто доставила подаровані фоліанти до нашої бібліотеки. Це яскравий приклад усвідомлення великої ролі книги в підготовці майбутніх фахівців.

Вельмишановна Наталіє Миколаївно! Прийміть щиросердну вдячність за Ваше небайдуже серце, за неоціненну допомогу у формуванні наших фондів сучасною академічною літературою! Зичимо Вам міцного здоров'я, щастя, творчої наснаги й нових злетів на освітянсько-науковій ниві!

З повагою – колектив наукової бібліотеки ім. М. Максимовича