Електронні адреси бібліотеки: gmail biblioteka.cnu@gmail.comemail biblioteka.cnu@ukr.netemail 1 biblioteka@cdu.edu.ua      Соціальні мережі бібліотеки: instagram Instagramfacbook Facebooktelegram Telegram

Статьи и обзоры nachodki.ru

Шановні колеги!

Запрошуємо до участі у науково-практичному семінарі «Науково-інформаційний супровід модернізації та реформування освіти й науки», який відбудеться під час Всеукраїнського фестивалю науки 14 травня 2020 року

Організаційний центр проведення:

Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського, відділ наукового інформаційно-аналітичного супроводу освіти.

Адреса: м. Київ, вул. Максима Берлинського, 9 (дисертаційна зала, каб. 31)

Форма проведення: онлайн, оффлайн

Час проведення: 10:00–13:00

Мета проведення семінару: генерація і впровадження перспективних ідей модернізації і реформування сучасної освіти в умовах глобалізаційних трансформацій шляхом об’єднання зусиль Держаної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського, закладів освіти, наукових і бібліотечних установ України.

Аудиторія учасників: науковці, докторанти, аспіранти, здобувачі освіти, педагогічні і бібліотечні працівники академічних інституцій Національної академії педагогічних наук України й всі бажаючи поділитеся досвідом, ідеями, результатами поточних наукових досліджень тощо.

Технологія реєстрації до участі у семінарі:

1. Здійснити електронну реєстрацію за посиланням G-form до 07.05.2020 р. (незалежно від форми участі реєстрація є обов’язковою для загальної організації заходу).

2. Надіслати тези* доповіді до 07.05.2020 р. і/або статтю** до електронного наукового видання «Науково-педагогічні студії» до 14.05.2020 р. на електронну пошту за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

3. Після розгляду надісланих матеріалів організаційним комітетом вам буде надіслано офіційне запрошення засобами електронної пошти з повідомленням про попередню ідентифікацію у системі онлайн-середовища з проведення заходу.

Основні напрями до обговорення:

1. Стратегії інноваційного розвитку бібліотек у контексті трансформаційних процесів сучасності.

2. Перспективи інтеграції наукових бібліотек із закладами освіти, науки й культури.

3. Бібліометрична і наукометрича діяльність. Сучасний стан бібліометричних і наукометричних досліджень.

4. Створення інформаційних аналітичних та узагальнюючих документів засобами вітчизняних і світових наукометричних системам.

5. Особливості сучасної аналітичної та бібліографічної діяльності бібліотек, закладів освіти і наукових установ у векторі науково-інформаційного супроводу освіти й науки.

6. Електронні інформаційні й аналітичні ресурси в сучасному веб-середовищі.

7. Інформаційно-аналітичний й інформаційно-бібліографічний супровід діяльності Національної академії педагогічних наук України щодо теоретико-методологічного та науково-методичного забезпечення модернізації та реформування освіти.

За результатами проведення семінару планується:

- онлайн і оффлайн обговорення питань за проблематикою, у т. ч. і в соціальній мережі Facebook на сторінці відділу і засобами мобільного додатку Viber;

- публікація збірника тез доповідей відповідно електронної реєстрації учасників і поданих авторами матеріалів (дедлайн подання тез: до 05.04.2020 р.);

- публікація статей в електронному науковому періодичному виданні «Науково-педагогічні студії», ДНПБ України ім. В.О. Сухомлинського;

- міні-конкурс на найкращу ідею подану в тезах доповідей.

*ТЕЗИ. Вимоги до оформлення тез: формат сторінки А 4, поля (всі) 2 см, шрифт Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,15; праворуч прізвище, ім'я, по-батькові автора жирним шрифтом, під ними назва установи, організації, населеного пункту, електронна адреса автора – 12 кеглем; далі – Назва статті по центру рядка ВЕЛИКИМИ літерами ЖИРНИМ шрифтом. Далі, після пропуску одного рядка – авторський текст, після якого – Використані джерела (список використаних джерел; посилання у тексті на літературу і сайти записуються у квадратних дужках і мають бути коректними). Обсяг тез – 1–3 повних сторінки.

**СТАТТІ. Статті за матеріалами своїх доповідей і досліджень за дотриманням відповідних вимог та позитивним відгуком редакційної колегії буде запропоновано до публікації у поточному випуску електронного наукового періодичного видання «Науково-педагогічні студії», ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського, що має міжнародний стандартний серійний номер ISSN та ідентифікатор цифрового об’єкта (DOI). З вимогами до підготовки та оформлення статей можна ознайомитися за посиланням: npstudies.dnpb.gov.ua/about/submissions#onlineSubmissions

Контакти:

Ростока Марина Львовна, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник відділу наукового інформаційно-аналітичного супроводу освіти, тел. : +38(096)7684707; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Організація і проведення семінару здійснюється на безкоштовній основі! Чекаємо на плідну працю у колі однодумців! З повагою, Оргкомітет

Перегляди: 1355

ScopusWOSSDESPLzbMATHWARSEBEIEASPBDJTeamIOPScienceJstoreOECDWileySTATISTAICUINCOSIUSIAZ

Наша адреса: 18031, м. Черкаси, вул. Університетська, 22

Телефон: (0472) 35-52-29, (0472) 37-30-92

Електронна пошта: biblioteka.cnu@gmail.com, biblioteka.cnu@ukr.net, biblioteka@cdu.edu.ua