Публікаційна активність викладачів ЧНУ не знижується в умовах карантину

Публікаційна активність викладачів є важливим складником науково-дослідної діяльності Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Усі чинні нормативні законопроєкти, постанови, укази Міністерства освіти і науки України першим критерієм наукової діяльності ЗВО виокремлюють саме цей. Викладачі ЧНУ розуміють важливість цього складника. Період карантину не став перешкодою для розвитку вказаного виду наукової діяльності.

За час карантину вийшли публікації в наукометричних базах даних Scopus та Web of Science викладачів ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я: проф. Володимира Лизогуба, викл. Тетяни Кожемяко, доц. Сергія Хоменко, доц. Людмили Кудій, проф. Станіслава Коваленка; ННІ інформаційних та освітніх технологій: проф. Ніни Тарасенкової, проф. Ірини Акуленко, проф. Андрія Гусака, доц. Галини Луценко; ННІ іноземних мов: доц. Ірини Куліш, доц. Ірини Некоз; ННІ економіки і права: проф. Сергія Корновенка; ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва: доц. Антоніни Чічук; ННІ природничих та аграрних наук: проф. Бориса Мінаєва, доц. Гліба Баришнікова, доц. Сергія Бондарчука, наук. співр. Наталії Карауш-Кармазін.

Вийшла друком низка фахових публікацій. Їх автори — доц. Людмила Кудій, проф. Станіслав Коваленко, доц. Ольга Онопрієнко (ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я); викл. Інна Розломій (ФОТІУС); проф. Ірина Акуленко, ст. викл. Олег Жидков (ННІ інформаційних та освітніх технологій); доц. Ірина Литвин, ст. викл. Іванна Руденко, доц. Оксана Орендарчук, ст. викл. Лілія Левицька (ННІ іноземних мов); проф. Людмила Шитик; проф. Лідія Кавун (ННІ української філології та соціальних комунікацій); проф. Василь Мельниченко, проф. Юрій Присяжнюк, проф. Віталій Масненко, доц. Юрій Михайлюк (ННІ міжнародних відносин, історії та філософії); проф. Наталія Зачосова, проф. Сергій Корновенко (ННІ економіки і права); проф. Сергій Данилюк, проф. Лідія Кондрашова, проф. Євген Лодатко, доц. Антоніна Чічук, проф. Валентина Шпак, доц. Тетяна Касьян, доц. Лілія Полудень, доц. Іван Фізер (ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва).

Монографії та розділи монографій опублікували викладачі ННІ іноземних мов (доц. Валерій Кикоть); ННІ української філології та соціальних комунікацій (проф. Лідія Кавун); ННІ міжнародних відносин, історії та філософії (доц. Сергій П’янзін, проф. Євген Сінкевич); ННІ економіки і права (проф. Сергій Корновенко, проф. Євгеній Кирилюк, доц. Ірина Кирилюк, доц. В’ячеслав Шарий, доц. Лариса Самойленко, доц. Анжеліка Овчаренко, ст. викл. Богдан Калініченко, доц. Зоя Гадецька, доц. Аліна Прощаликіна); ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва (проф. Світлана Архипова, проф. Олександр Лещинський, доц. Олена Коломієць, доц. Тетяна Демиденко, доц. Олександр Ярмоленко).

Навчальні посібники опублікували: ст. викл. Наталія Мартовицька та доц. Вікторія Тесля (ННІ іноземних мов); проф. Анатолій Чабан (ННІ міжнародних відносин, історії та філософії); доц. Олена Костюкова (ННІ економіки і права); доц. Тетяна Нінова, викл. Марина Матвійчук, доц. Віктор Олексенко (ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва).

Тези за результатами участі в Міжнародних та Всеукраїнських конференціях опублікували: ст. викл. Костянтин Мотуз, доц. Людмила Фролова, доц. Олена Свєтлова, доц. Юрій Петренко, доц. Лілія Юхименко, доц. Ольга Онопрієнко, викл. Олександр Охріменко, доц. Вікторія Супрунович (ННІ фізичної культури, спорту і здоров’я); проф. Ніна Тарасенкова, проф. Ірина Акуленко, доц. Анна Ткаченко (ННІ інформаційних та освітніх технологій); ст. викл. Людмила Киба, ст. викл. Яніна Браницька, доц. Ірина Литвин, доц. Лариса Корновенко, доц. Марина Василенко, доц. Ірина Куліш, доц. Ірина Некоз, викл. Вікторія Колісник, ст. викл. Наталія Мартовицька, доц. Наталія Орлова; (ННІ іноземних мов); доц. Світлана Аврамченко, доц. Тетяна Богдан, доц. Ірина Cергієнко (психологічний факультет); проф. Ганна Мартинова, проф. Людмила Шитик, доц. Тетяна Щербина, доц. Алла Таран, доц. Людмила Боть, доц. Олена Красовська (ННІ української філології та соціальних комунікацій); ст. викл. Валерія Мотуз, проф. Юрій Присяжнюк, доц. Костянтин Братко, доц. Павло Кретов, доц. Сергій П’янзін (ННІ міжнародних відносин, історії та філософії); доц. Ганна Данильчук, проф. Наталія Зачосова, доц. Юрій Кононенко, доц. Сергій Джолос, доц. Віктор Денисенко, доц. Вікторія Опалько (ННІ економіки і права); проф. Лідія Кондрашова, проф. Євген Лодатко, проф. Інна Ніколаєску, викл. Світлана Яцина, доц. Олена Коломієць, доц. Тетяна Демиденко, доц. Тетяна Касьян, доц. Лілія Полудень, доц. Віктор Афонін, ст. викл. Олександр Костогриз, ст. викл. Федір Гонца, викл. Неоніла Недосєко, викл. Дар’я Соколенко, викл. Наталія Середа, викл. Ірина Бойко (ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва).

«Це результати лише за період карантину», — зазначає проректор із наукової, інноваційної та міжнародної діяльності Сергій Корновенко, — Велика кількість публікацій подана до друку, знаходиться у видавництвах, доопрацьовується. За підсумками моніторингу неважко зрозуміти, що карантин не став на заваді викладачам для можливості трансформувати ідеї в друковані примірники. Бажаю колегам натхнення для реалізації задуманого».

Відділ аспірантури

Джерело: cdu.edu.ua Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького