Шаблоны для Joomla 3 здесь

Розмова в телестудії

8 серпня директора наукової бібліотенки імені М. Максимовича Голиша Г. М. було запрошено до телестудії “Рось” разом із головою обласної організації НСКУ професором Мельниченком В. М. Ведучий програми “У фокусі подій”, тележурналіст Борис Юхно провів з гостями зацікавлену співбесіду з проблем краєзнавчого руху у Шевченковому краї, його історії і перспектив розвитку. Телесюжет супроводжувався світлинами портретів найвідоміших постатей краєзнавства Черкащини другої половини XX – початку XXI століття.