nachodki.ru интернет-магазин

Бібліотечний хронограф: листопад 2017 р.

14 листопада 2017 р. в читальному залі гуманітарних наук наукової бібліотеки ім. М. Максимовича відбулася презентація книг І. В. Артазея.

Іван Артазей - прозаїк, меценат, член Національної спілки письменників України, автор книг: «Незахищені», «Заспокоєний Дніпро», автобіографічного роману «Очевидність» та нового виробничого роману «Молоді паростки». На зустрічі з бібліотекарями, студентами-філологами, журналістами, редакторами автор розповів про особливості написання своїх романів та історичні події, які в них відображені.

Прозаїк згадав слова колишнього прем'єр-міністра англійського уряду Маргарет Тетчер про те, що найголовнішим ресурсом країни є людина, особливо молода людина. Тому, на думку письменника, процвітання держави залежить саме від нас, українців.

«Мета зустрічі - це ознайомлення з тією літературою, яка наближена до сьогоденної суперечливої і драматичної української історії. Антуан де Сент-Екзюпері сказав, що найвища розкіш - це людське спілкування. Тому студентам потрібно відвідувати різноманітні зустрічі, тренінги, бо такі заходи мають пізнавальну функцію», - зазначив Григорій Михайлович Голиш, директор наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Черкаського національного університету.

Своїми враженнями поділилася студентка 2 - курсу Анна Горобець: «Іван Артазей вражає своїми думками з приводу нашого минулого, сьогодення, майбутнього. Я почула ідеї, думки про які неодноразово замислювалася. Безперечно потрібно організовувати такі заходи, зокрема, для представників молодого покоління - студентів, вони сприяють побудові повноцінного українського суспільства».

Насамкінець працівники бібліотеки подякували Івану Володимировичу Артазею за цікаву розмову та подаровані науковій бібліотеці ім. М. Максимовича власні книги.

041  02