Здесь нашел интересный обзор

Поспішай творити добро

Щороку, 5 грудня, міжнародна спільнота відзначає День волонтера. Про волонтерський рух в Україні сьогодні з захопленням говорять у багатьох країнах світу, називаючи це явище унікальним. Розквіт волонтерської діяльності у нас припав на час Революції Гідності і початок війни на Донбасі. У надзвичайно складний період саме цей рух об’єднав суспільство, створив дієву структуру громадських організацій, груп людей, готових взяти на себе вирішення найбільш нагальних і болючих проблем держави.
Колектив наукової бібліотеки ім. М. Максимовича завжди долучається до благодійних соціальних проектів, анонсованих волонтерами міста, країни. От і цьогоріч, в рамках проведення заходів, приурочених до 5-ї річниці від Дня Революції Гідності та Свободи, працівники книгозбірні вирішили вкотре допомогти українським бійцям із зони проведення Операції Об’єднаних сил. Вітаміни, солодощі, молочні консерви, домашня консервація, сухофрукти, чай – це далеко не повний перелік необхідних для «наших хлопців» продуктів і речей, турботливо зібраних бібліотекарями.
Доброчинна діяльність наукової бібліотеки продовжує свою ходу та надихає на нові звершення в ім’я добра і миру на Землі. Наш колектив постійно співпрацює з місцевим благодійним фондом «Час надії», який очолює Лариса Когут та волонтерською організацією міста «Наш батальйон» (координатор – В’ячеслав Скічко). Цього разу наша книгозбірня підтримала один із доброчинних проектів ієрея, військового капелана Свято-Троїцького кафедрального собору УПЦ (Київського патріархату) Володимира Штокала. Найближчим часом о. Володимир від’їздить на передові позиції української армії, тож щедрий гостинець від колективу університетської бібліотеки попрямує за призначенням.
Пам’ятаймо, друзі, що бійці на передових позиціях дуже чекають допомоги і підтримки. А ми, в свою чергу, маємо завдячувати нашим захисникам за відстоювання незалежності і свободи України!