Интернет-магазин nachodki.ru

ХХI обласна педагогічна виставка «Освіта Черкащини»

У рамках цієї події було розгорнуто книжкову виставку праць викладачів університету, яку підготували працівники університетської наукової бібліотеки ім. М. Максимовича. На виставці були представлені монографії, академічні видання, збірники статей, підручники, навчальні посібники з різних галузей науки, що віддзеркалюють творчі здобутки викладачів нашої alma mater. Також були підготовлені викладки рейтингових наукових журналів, в яких друкують результати своїх творчих напрацювань всесвітньо визнані науковці – Б. П. Мінаєв та А. М. Гусак. Чільне місце на виставці зайняли також і університетські фахові часописи: «Вісники Черкаського національного університету», «Український селянин», «Гуржіївські історичні читання» та ін.

Виставку наукових здобутків Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького з цікавістю переглянули освітяни Шевченкового краю.

20160411 120229