Компоненты, модули, шаблоны и другие Расширения Joomla

Народний депутат подарував бібліотеці сканер

На зустрічі з колективом книгозбірні нардеп розповів про сьогодення українського парламенту, поділився своїми враженнями від ділової поїздки до США, висловив власне бачення глобалізованого світу в майбутньому. Відбувся й зацікавлений діалог між гостем та учасниками цього заходу.

SAM 4662

В. І. Вовк прибув до університету не з пустими руками. Він передав бібліотеці коштовний подарунок – професійний сканер Plustek OpticPro A320. Цей прилад є ефективним інструментом для швидкого професійного широкоформатного сканування документів, він забезпечує максимальне збереження оригіналів документів (особливо книг), високу продуктивність, ефективне підсвічування і нівелювання просторових спотворень, ефекту «темного згину» у книг, збереження їх у форматі, зручному для обміну, зберігання та використання надалі.    Подарунок парламентаря прийняв присутній на цій зустрічі ректор університету професор О. В. Черевко. Щиросердно подякувавши нардепу за вагомий внесок у зміцнення матеріально-технічної бази книгозбірні, Олександр Володимирович кількома штрихами окреслив сучасний поступ alma mater та подарував гостеві добірку університетських видань.

Колектив наукової бібліотеки висловлює велику вдячність народному депутату України В. І. Вовку за подарований сканер. Новий прилад дозволить значно інтенсифікувати технологічні процеси в нашій книгозбірні, особливо в частині оцифрування бібліотечних фондів та створення повнотекстових баз даних у електронному форматі.

Г. Голиш