Шаблоны Joomla здесь

Підведення підсумків конкурсу «Кращий читач року» у науковій бібліотеці ім. М. Максимовича

Конкурс «Кращий читач року» проводився у два етапи. Найактивніше користувалися книжковими фондами бібліотеки, цікавились інформаційними новинками такі студенти:
- Баланюк Максим Олександрович (ННІ фізкультури, спорту та здоров’я, фізичне виховання);
- Бардадим Олег Валерійович (ННІ природничих наук, хімія);
- Горобець Анна Володимирівна (ННІ української філології та соціальних комунікацій, видавнича справа та редагування);
- Дяжур Сергій Володимирович (ННІ історії та філософії, історія);
- Качур Ірина Ігорівна (ННІ іноземних мов, англійська мова та література);
- Макаренко Софія Володимирівна (ННІ української філології та соціальних комунікацій, українська мова та література);
- Масляна Анастасія Олександрівна (ННІ природничих наук, біологія);
- Новиков Артем Дмитрович (ННІ української філології та соціальних комунікацій, журналістика);
- Роман Марина Олександрівна (ННІ української філології та соціальних комунікацій, українська мова та література).
Усі учасники конкурсу виявили себе яскраво й підтвердили думку про те, що сучасні електронні засоби інформації не витіснять традиційну книгу.
Серед учасників другого туру зайняла почесне 1-е місце студентка 2-го курсу ННІ української філології та соціальних комунікацій Макаренко Софія. Вона й стала переможцем конкурсу «Кращий читач року» у 2017/18 н. р. Ця студентка любить читати, бережно поводиться з книгою, бере участь у популяризації книги, активно відвідує масові заходи, що проводяться у стінах бібліотеки.
Директор наукової бібліотеки ім. М. Максимовича, доцент Г. М. Голиш та працівники бібліотеки щиро привітали Софію з перемогою. Їй було вручено цінний подарунок – книгу «Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького».

Запрошуємо усіх наших користувачів до подальшої участі у
конкурсі «Кращий читач року».
Шануйте книгу, черпайте з неї знання задля досягнення нових
вершин в опануванні обраним фахом.

• SAM_6068
  • SAM_6072