Волонтер «Корпусу миру» професор Джонсон – гість нашої бібліотеки

unnamed

Нещодавно наукову бібліотеку відвідав доктор філософії Джонсон зі Сполучених Штатів Америки, який є представником урядової агенції «Корпус миру». Він викладатиме англійську мову студентам Навчально-наукового інституту іноземних мов протягом навчального року.
        Доктор Джонсон ознайомився з роботою різних підрозділів наукової бібліотеки: довідково-бібліографічного відділу, електронного читального залу, читального залу гуманітарних наук. Особливо його зацікавив фонд рідкісних книг нашої книгозбірні.
        Насамкінець професор Джонсон зазначив, що тепер він і сам, і студенти, яких він навчатиме, будуть активно користуватись книжковими фондами наукової бібліотеки ім. М. Максимовича.

доеed

Перегляди: 1927