МБА

Послуги Міжбібліотечного абонементу (МБА) та служби електронної доставки документів

     Міжбібліотечний абонемент (МБА) -  це надання документів науковою бібліотекою  ЧНУ ім. Б. Хмельницького на тимчасове користування іншим бібліотекам, а також комплекс форм по обслуговуванню читачів НБ ЧНУ ім.. Б Хмельницького шляхом надання по їхнім запитам документів з бібліотечних закладів та інших інформаційних установ при відсутності їх у фонді бібліотеки.
     Одержання літератури здійснюється на підставі єдиного бланка-замовлення з печаткою (штампом) установи та підписом відповідальної особи. Документи через МБА видаються в навчальних, наукових та виробничих цілях.
     Всі додаткові відомості по оформленню запитів по МБА можна отримати на Центральному абонементі наукової бібліотеки (навчальний корпус № 3, бульв. Шевченка, 79, тел. 8- (0472)-37-12-54


Служба електронної доставки документів

     В Науковій бібліотеці Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького розпочала роботу служба електронної доставки документів для бібліотек – абонентів МБА. Бібліотеки України можуть тепер отримати електронною поштою статті з періодичних видань, наукових збірників, фрагменти (не більше 20 сторінок) з книг та документів, які знаходяться у фонді нашої бібліотеки.
     Як подавати замовлення:

  • Замовлення потрібно подавати у формі бібліографічного опису.
  • Обов'язково потрібно вказати, як відсилати виконане замовлення – в електронному вигляді на e-mail чи паперову копію на поштову адресу замовника.

Термін виконання замовлень – 2 доби.Адреса для замовлення:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.